המחלה והפתרון

תמונה - אינהילציההמחלה:

אסטמה הנה אחת המחלות הקשות, הנפוצות והמסוכנות ביותר, בעלת רקע אלרגי (מחלה אוטו - אימונית) ואשר הרפואה בת זמננו נכשלה כשלון חרוץ בהבנתה ובהתמודדות נגדה,

 איבוד השליטה על המתרחש בתחום מחלת האסטמה מתבטא בעליה מדהימה בתחלואה ואף בתמותה מהמחלה.
כיום מדווח על 150.000.000 חולי אסטמה ברחבי העולם ועל קצב תמותה, בעיקר בקרב הילדים בגילאים 4 עד 15, המכפיל את עצמו כל מספר שנים.
בארה"ב מדווח על 15,000.000 חולים וההוצאה השנתית לטיפולים נאמדת ב- 6 מיליארד $.
סטטיסטיקת האסטמה בישראל : 400.000 חולים.
התמותה מהמחלה בשנת 1994 הגיעה ל-143 מקרים.

אם קצב התמותה נשמר, בזכות "הצלחות" הרפואה, נשלחו לעולם האמת מאז ועד היום - 715 קורבנות...   זוהי סטטיסטיקה אכזרית, המעידה על חוסר ידע, הבנה ויכולת של הרפואה הקונבנציונאלית לטפל במחלת האסטמה.

 למרות ריבוי התיאוריות "המדעיות" והתכשירים החדישים המוחדרים לשוק בקצב גובר ובקול תרועה מעורר גיחוך, כל התכשירים הקיימים מסוגלים, במקרה הטוב, לפתור בעיה אקוטית, דהיינו להוריד עוצמת ההתקף על מנת לתת לחולה אפשרות לנשום... עד ההתקף הבא. בד"כ טיפול הורמונלי, אשר צבר תאוצה מסוכנת בעשור האחרון והביא "עדנה" לרופאים ותועלת מאוד מפוקפקת לחולים.
מדובר בתכשירים על בסיס קורטיזון - שהנו הורמון, המיוצר בגופנו באופן טבעי לשמירת היציבות ותיפקוד פיזיולוגי תקין, בעיקר במצבים קריטיים, הגובלים בסכנת חיים.
במתן מוגבר בהזרקה או בכדורים, הורמון סינטטי מעכב, כביכול, תגובות אלרגיות  כגון - התקף אסטמה, אך בשימוש חוזר, גורם למס' תופעות לוואי חמורות ביותר:

א'. להתמכרות, דהיינו צורך הולך וגובר בשימוש חוזר ובמינון גובר.
ב'. לפגיעה אנושה בזוג בלוטות יתרת הכליות המייצרות קורטיזון טבעי.
    כתוצאה מפגיעה זאת החולה אינו מסוגל לתפקד כלל מבלי לצרוך באופן קבוע מנה מסוימת של הורמון מלאכותי המסופק לו ע"י הרופא המטפל.

נזקי קורטיזון נוספים:

1. התפוררות עצמות (אוסטאופורוזיס).
2. שינויים ניווניים במערכת עצבים, עור, פגיעה בלב ועוד.

 לכל הטענות והתביעות הצודקות של החולים שניזוקו, יש לרופאים תשובה אחת: "זה מה שיש".

הפתרון:

רופא ישראלי ד'"ר אילן זמיר פיתח שיטה יעילה ביותר ונעדרת כל תופעות לוואי, המסוגלת להביא לעד 100% ריפוי במחלת האסטמה!
מדובר בפיתוח בתחום הומיאופתיה, אשר בשנים האחרונות קיבלה הכרה וצברה תאוצה אדירה גם בישראל.
העיקרון של ריפוי הומיאופטי - הנו חיסון או הגברת פעילות ספציפית של מנגנון  הריפוי העצמי אשר טמון בכל גוף חי מבריאתו ועד מותו.
  מגנון זה נמצא בעידן של המחלה במצוקה וחוסר תפקוד מסיבות שונות.
פגיעה זאת מוציאה את הגוף מהאיזון. ריפוי החולה לעולם לא יושג ללא שיקום המערכת החיסונית, כי רק היא "מוסמכת" ומסוגלת להביא לריפויו המושלם.

תפקידה וסוד הצלחתה של ההומיאופתיה - ריפוי חולה ספציפי ע"י הרכב פוטנציות (חומרים טבעיים מדוללים), המרכיבות תכשיר אשר מותאם לכל חולה בהתאם לסימפטומים האינדיבידואליים שלו.  דילול החומר בהומיאופתיה מגיע למיליוני מונים, פעולה ההופכת חומר גלם, כולל חומרים רעילים, לחיסון מועיל להפליא ובו זמנית בטיחותי ב- 100%.

במשך כמעט 20 שנות עיסוק בתחום ההומיאופתיה פיתח ד"ר זמיר, במקביל עם טכניקה מוצלחת ביותר לריפוי אסטמה, גם גישה טיפולית יחודית ויעילה לא פחות בריפוי כאבי ראש כרוניים ומגרנות, מחלות עור, כולל אקזמות קשות, מחלות עצבים, כל סוגי דלקות וזיהומים כרוניים, כולל דלקות פרקים, אוזניים ומחלות רבות אחרות.
חשיבות ריפוי מושלם דווקא במחלת אסטמה נובעת מהעובדה, שחולים רבים הסובלים ממחלה ארורה זו (רבים מהם ילדים רכים) במקום למצוא ישועה אצל רופא, מהרגע הראשון מקבלים סטרואידים במינון גבוה, תרופה ההופכת חולה בעל סיכוי להתרפא, לנכה אומלל, מקצרת את חייו והופכת אותם לחיי סבל ויסורים.

על-מנת לעזור לציבור בהתמצאות בתחום הרפואה ההומיאופתית חיבר ד"ר זמיר ספר חשוב: "הומיאופתיה כרפואה וכאתגר".
בספר ימצא הקורא הסברים על השיטה, על סיבות למחלות והטיפולים ההומיאופתיים היעילים, פירושים, לצד דוגמאות של הצלחות מדהימות בזכות טיפול הומיאופטי וכל זה מפיהם של החולים עצמם, אשר הגיעו לרופא והתרפאו ב"ה על ידו ממחלות רבות וקשות.

ניתן להירשם לטיפול ולהשיג ספר ברשת המרפאות של ד"ר א' זמיר.

×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: